טפירו יזמות ובניה היא חברה עם רזומה של למעלה מ 10 שנות יזמות פרויקטים וקידום התחדשות עירונית במרכז הארץ. החברה, מחזיקה בניסיון עשיר בתחום הנדל"ן ומקדמת איכות חיים של עשרות לקוחות מרוצים כשעל דגלה היא חורטת סמל של נאמנות ובטחון.

החברה שלנו מבוססת על תשתית של אמינות ואנושיות בלתי רגילה, אנחנו שומעים את החלומות שלכם  ובונים לכל משפחה בית משלה. בטפירו יעמדו לשירותכם צוות ליווי אישי במטרה להעניק לכם מענה מיידי ומקצועי מרגע ההתקשרות  ועד למסירת המפתחות כאשר לאורך כל הדרך אנו מתייצבים מול הלקוח, מציגים גב כלכלי בטוח ומוכיחים שקיפות מלאה בכל תהליך הרכישה והבניה.

החברה בבעלותו של מוטי טפירו יושבת במרכז העיר בני ברק ושולחת זרועות של תנופה והתחדשות עירונית לכל מרכז הארץ. פרויקטים שכבר חידשנו, בניינים שכבר שיפצנו ואנשים שכבר בנו עלינו מוכיחים את סיפור הצלחה ששמו – אנשים בונים לאנשים.

"בניה בטוחה זה מקטן לגדול"

את החיבור לעולם הנדל"ן עשה מוטי בצעדים קטנים ובטוחים. כמו כל אחד מאתנו גם מוטי הגיע לשלב בו הוא חפץ להקים משפחה בבית פרטי משלו אך חש מן מועקת דיור שמקשה עליו להתמקם בדירה מוצלחת כפי שתמיד חלם. מתוך רצון להשיג ועם יצר של סקרנות החל מוטי לעשות עבודת שטח על מנת להכיר את יסודותיו של תחום הנדל"ן כאשר אט אט הוא מצא את עצמו עם שני רגלים בפנים. בתחילה הוקמו להם פרויקטים קטנים במהלכם קנה את ערכי המקצוע וסודותיו עמם הקים בהמשך את חברת הבניה והיזמות טפירו בה מעבר לבניה מעניק מוטי ללקוחותיו את הייעוץ וההכוונה שהוא כה חיפש בעבר.

פרויקטים חדשים, בניינים מחודשים, עסקאות מוצלחות ולקוחות מרוצים וחלומות שמתגשמים מעידים על מעשרות אנשים שחיפשו בית וידעו על מי לבנות.

מוטי טפירו
מנכ"ל החברה

"אני כאן, וזה מה שחשוב"

ישי מלכה הוא האיש שלכם בחברה שלנו, אתו תמיד תוכלו לשוחח ולקבל מענה לפניה שלכם.

כהנדסאי אדריכלות יש לו את הידע המקצועי אותו אתם רוצים לשמוע ואת היכולת להעניק לכם מידע אמין ורחב לכל שאלה. האדיבות שלו משרה רוגע ובטחון מרגע חתימת החוזה ועד למסירת המפתחות.

כשאתם קונים או מחדשים את הבית חשוב שתדברו עם אנשים, ישי זה האיש!

ישי מלכה
מנהל התחדשות עירונית.

נגישות